Şirketimiz

 

PEN-TAŞ Kimya Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi 1988 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana orjinal proses ekipmanları temini konusunda müşterilerine hizmet vermekte olan bir mümessillik firmasıdır.

Firmamız birçok çeşitli sanayi sektörlerinde kullanılan proses ekipmanlarının, dünyaca tanınmış ve hizmet kaliteleri ispatlanmış, alanlarında oldukça köklü ve deneyimli bir çok üreticisinin Türkiye mümessilliğini yapmaktadır.

Hizmet verdiğimiz başlıca sektörler ; Kimya, Petrokimya, Gıda, Madencilik, Plastik, İlaç, Orman Ürünleri İşleme ve Savunma Sanayi olup, temin ettiğimiz ekipmanlarımızdan bazıları ise ; Karıştırıcılar, Kurutucular, Santrifüjler, Evaporatörler, Kristalizatörler, Isı Eşanjörleri, Ekstruderler, Reaktörler, Fırınlar ve Filtreler olarak listelenebilir.

PEN-TAŞ Kimya Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi olarak, bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da proses ekipmanları konusunda sizlerin her zaman güven duyarak başvuracağınız çözüm ortağınız olarak siz müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.