CEPIC

1958'den bu yana, CEPIC firmamız korozyona karşı proses çözümleri sunmaktadır.

Cepic ekipmanları beş kıtada kimyasal, çelik, madencilik ve tarımsal gıda sektöründe olduğu gibi su arıtma endüstrilerinde de kullanılmaktadır.

Korozif akışkanları iletebilecek santrifüj pompalar üretiyoruz. Grafit veya plastik (PP, HDPE, PVDF, PTFE) olarak üretilen pompalarımız korozyona karşı mükemmel koruma sağlamaktadır. Üretim malzemelerimiz ve çeşitleri sızdırmazlık, çalışma koşullarınıza, sıvıların doğasına uyacak şekilde seçilmektedir.

Aşındırıcı akışkanlarınızı Isıtma, soğutma, yoğuşma veya buharlaştırmak gibi en zorlu prosesleriniz sırasında mükemmel bir termal iletken olan grafit seçimi ile birçok agresif akışkan türüne hitap eden hem kompakt hem ekonomik Grafit ısı eşanjörleri üretmemizi sağlar.

Standart veya spesifik prosese uygun vakum sistemleri üretiyoruz, reaktörlerinizi prosedürünüzün gereksinimlerine göre vakumlama şansı sunan sistemlerimizde, Ejektörlerimiz uygulamalarınıza bağlı olarak grafit veya plastikten yapılır.

Sülfürik asit seyreltme kızaklarımız, gerekli seyreltilmiş asit rezervlerini azaltmanıza izin verir. Pompalarımızı, seyrelticilerimizi ve ısı eşanjörlerimizi entegre ederek en makul maliyetlerle mükemmel ölçekli çözümler sunabilir.

Grafit Rupture disklerimiz basınçlı kaplarınızı ve tanklarınızı korur.

Diğer Proses Ekipmanlarımız